Jdi na obsah Jdi na menu
 


Metody prodloužení

3. 2. 2011

“Micro rings”

Jedná se o metodu používanou "za studena" a bez chemikálií či tepla, pouze na bázi zavření micro kroužku a jeho opětovném otevření při posunutí pramínku. Tato metoda je naprosto šetrná k vlastním vlasům. Metoda Micro Rings je velmi oblíbená díky tomu, že tvoří nejmenší spoj, a snadnému a čistému sundávání.

Keratinová metoda

Jedna z novějších metod, využívající průhledného keratinového "lepidla", rozpouštěného pomocí aplikátoru. Placička keratinu napojí prodlužující pramen na prodlužovaný. Při správné aplikaci spolu prameny utvoří prakticky neviditelný kontakt, který je pružný a pevný zároveň. Vlasy lze opakovaně použít a po několika měsících přeložit blíže k povrchu hlavy. Nelze zaručit, že prameny půjdou znovu použít v plné délce, zkrácení o několik milimetrů bývá někdy nutné.

Našívání

Našívané vlasy jsou velmi nenáročné na údržbu, a takto prodloužený účes je připraven k různým dalším stylizacím. Jde o jednu z nejstarších metod, dosud ale silně oblíbenou. Nevýhodou je o něco kratší doba, kdy lze prameny nosit bez posouvání.

Metoda Bond Plus

 

Prodlužování vlasů metodou BOND PLUS patří mezi nejdokonalejší současné technologie prodlužování a zahušťování vlasů…

Vlasové pramínky jsou uchyceny k vlastním vlasům pouze pomocí malinkých plastových pojítek, které se po zahřátí smrští. Metoda BOND PLUS zaručuje pevné, nenápadné a zároveň velmi šetrné spojení pramínků s vlastními vlasy. Ve srovnání s jinými způsoby prodlužování vlasů (pomocí lepidel, kovových spojek, splétání vlasů atd.), které mohou zapříčinit poškození vlastních vlasů, je metoda BOND PLUS naprosto šetrná a bezpečná.

Metoda Clip IN

Jednoduchá aplikace v pohodlí domova. Clip-in jsou nasazovací vlasy, které drží připnutím malými sponkami, které jsou našity na vlasových pásech.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< listopad / 2018 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 40042
Měsíc: 314
Den: 13