Jdi na obsah Jdi na menu
 


Clip IN

3. 2. 2011

Tuto metodu jsem vyzkoušela se dvěma druhy vlasů.

 

 

_vyr_10clip-in-straight.jpg

Poprvé jsem si v e-shopu zakoupila vlasy evropského typu v délce 52 cm, černé barvy. Zpočátku jsem byla nadšená, protože po dlouhých vlasech jsem toužila celé roky. Ale vlasy se cca po 3 měsících začaly šíleně cuchat. Nedaly se rozčesat, vypadaly jako chemlon. Vlasy clip in by se neměly často umývat tak jednou 2x do měsíce, což jsem dodržovala a téměř jsem je ani nežehlila. Ale bohužel špatná kvalita se velmi rychle projevila.

 

Po druhé kdy jsem si našetřila trošku více peněz jsem si koupila vlasy Remy černé barvy 62 cm. Tyto vlasy byly o poznání kvalitnější a taky mi vydržely jako nové více než půl roku, než jsem si nechala vlasy prodloužit microringy. Taky jsem je i častěji myla, žehlila, ale používala jsem na ně vždy jen obyčejné šampony, jako Pantene, Loreal atd...

 

A celkové shrnutí zkušenosti s touto metodou je takové, že je to opravdu velmi šetrná a pohodlná metoda prodloužení. Vlasy si sundáte kdy chcete, odpočinou si přes noc, někdy když jsem byla pár dní jen doma jsem je ani nenosila. Někdo si stěžuje že ho vlasy tlačí, ale to nebyl můj případ, na hlavě jsem je necítila, ani když jsem si dělala culík a vlasy mi nikdy nesklouzly... Neměla jsem s nošením sebemenší problémy. Ty nastaly až s metodou microring kterou popíšu v dalším příspěvku. :)

a3cc465e6b81163c143e269c80d19a6c.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Velký výprodej

(levné vlasy, 21. 10. 2013 22:28)

Dobrý den, momentálně zahajujeme výprodej vlasů bez účtování poštovného - přijďte nakouknout do našeho e-shopu. Máme nejnižší ceny na trhu a 100% lidské vlasy REMY kvality! A to se vyplatí :)

http://vlasylevne.webnode.cz/

 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< říjen / 2018 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 40043
Měsíc: 315
Den: 12